פמיניסק

מאי 25 2008

האמת לגבי פמיניסק

פמניסק הוא ללא ספק מוצר נהדר להגדלת החזה ולמיצוקו. כך לפחות אומרות הפרסומות, יצאתי לבדוק את האמת מאחורי פמיניסק Feminisque. כבר מספר שנים ובעיקר לאחר ששתלי סיליקון הוכרזו כמסוכנים על ידי ה-FDA נמכרים כדורים להגדלת השדיים ולמיצוק החזה. בין הכדורים המובילים בעולם נמצאים כדורי פמיניסק המיוצרים ע"י ( NuLife – Feminisque). נשאלת השאלה האם כדורים כמו פמיניסק יכולים לעזור להגדלה ולמיצוק של החזה. התשובה הפשוטה והמפתיעה היא שכן, פמיניסק בהחלט יכול לעזור להגדיל את החזה ולמצק אותו, אך חשוב לדעת מהם אחוזי ההצלחה של פמיניסק, האם יש לפמניסק תופעות לוואי ולמי פמיניסק מתאים.

למי מתאים פמניסק?

כעקרון פמיניסק הוא מוצר שמתאים לרוב הגילאים אם כי יעילותו משתנה עם הגיל, המדע שמאחורי פמיניסק מרמז שהמוצר יעבוד טוב יותר אצל נשים צעירות יותר אם כי הוא יעבוד גם בגיל מבוגר יותר אך ביעילות יותר קטנה. הפלוס הוא שבגילאים מבוגרים יותר פמיניסק יכול לעזור בהקלת תופעות של גיל המעבר.

האם יש לפמיניסק תופעות לוואי?

פמיניסק מורכב ממספר רב של צמחי מרפא הנחשבים לבטוחים ביותר ומופיעים ברשימת הצמחים הבטוחים של ה-FDA. אין לצפות לתופעות לוואי מפמניסק ולמען האמת הוא גם יכול לעזור להקלת תסמונת ה-PMS בזמן המחזור החודשי.

איך פמיניסק עובד?

כדי להבין איך פמיניסק עובד צריך להבין מה גורם לחזה הנשי לגדול. השד מורכב משלושה חלקים, בשד קיימים אוניות השד האחראיות על ייצור החלב, הם עטופים בשומן ובתוכו נמצאים קולטני אסטרוגן. בתקופת ההתבגרות רמות האסטרוגן הנשי גבוהות, אסטרוגן זה נמשך אל הקולטנים והוא בעצם הגורם ליצירת רקמות חדשות בחזה. בסוף תקופת ההתבגרות נעצר תהליך זה ונפסקת יצירת רקמות חדשות. פמניסק מכיל צמחים העשירים באסטרוגן צמחי, ההנחה היא שאסטרוגן צמחי זה המצוי בפמיניסק ממריץ את הגוף לייצור רקמות שד חדשות ולהגדלת החזה בצורה טבעית ובטוחה. הצמחים שמהם מורכב פמיניסק היו ידועים לתרבויות שונות כצמחים העוזרים לבריאות האשה, במינונים הקיימים בפמינסק הם גם עוזרים ליצירת רקמות חדשות.

למי פמיניסק מומלץ?

לסיכום אני יכולה להמליץ לכל אחת שרוצה להגדיל את החזה לנסות את פמניסק לפני שהיא עולה על שולחן המנתחים. אין ספק שניתוח להרמת החזה או ניתו להגדלת החזה יתן תוצאות מיידיות, אך יש גם נקודות בעיתיות רבות. הסיכונים – לא אחת קורה שנשים מאבדות את הרגישות בפטמות ובחזה בעקבות הניתוח, היו מקרים של נזילות מהשתלים שבעקבותם אסר ה-FDA על הניתוח הזה במשך שנים, תמיד יש סיכון לזיהומים. מעבר לכך הבעיה עם שתלים היא שצריך להחליפם כל מספר שנים, בדרך כלל בין 5-10 שנים. המחיר הגבוה, ניתוח פלסטי עולה בין 12-20 אלף שקל, ואם צריך לחזור על התהליך אחרי 5 שנים זה יכול לצאת 4000 ש"ח כל שנה עד סוף ימייך. פמיניסק זול בהרבה ואין צורך להמשיך לכל החיים, לכן ממש כדאי לנסות את פמיניסק לפני שפונים לניתוח, המחיר נמוך בכעד 95%, אחוזי ההצלחה גדולים והסיכונים אינם קיימים. גם אם זה לא יגדיל את החזה ורק ימצק את השדיים זה בהחלט כדאי ומומלץ.

25 Responses to פמיניסק

 1. חנה says:

  שלום, רציתי לדעת אם פמיניסק גורם להשמנה, וגם כמה זמן פמיניסק כבר נמצא בשוק. שאלה אחרונה זה אם פמיניסק מאושר על ידי משרד הבריאות

  • שרית says:

   חנה שלום

   פמיניסק לא גורם להשמנה. החברה שמייצרת את פמיניסק קיימת כבר מעל 30 שנים אך המוצר עצמו נמכר בערך 10 שנים. לגבי אישורים, אני יודעת שהוא מאושר לשיווק בהתאם להוראות משרדי הבריאות בארה"ב ובאירופה שם מחמירים מאוד. כמו כל המוצרים שקונים ישירות מחו"ל הם לא עוברים את משרד הבריאות בארץ, רק מה שנמצא בחנויות בארץ עובר אישור כזה. אני קונה את כל הויטמינים ותוספי התזונה שלי מחו"ל וכל עוד הם מאושרים על ידי ה-FDA אין לי בעיה עם זה. האמת היא שהזמנתי פמיניסק לי ולאחותי ואני מחכה לראות איך זה יעבוד עלי

   אעדכן בהמשך

   שרית

 2. רונה says:

  מוצר נפלא, אני בת 19, קניתי מראש ל-6 חודשים כי כבר הייתי על סף יאוש והרופא אמר לי שניתוח לא בא בחשבון בשלב הזה אז חברה אמרה לי שכדאי לי לנסות בינתיים את פמיניסק. החזה שלי גדל לאט מאוד אך אחרי חודשים גדל לי במידה וחצי וכשגמרתי את כל הגלולות הגעתי לגודל C מלא

 3. ליאת says:

  שאלה נוספת האם פמיניסק פוגעת בפוריות או ברחם האם זה יכול לגרום לעקרות ממש חשוב לי לדעת אשמח אם תעני לי גם על השאלה הקודמת .

  • שרית says:

   ליאת

   הי שוב,

   מעולם לא שמעתי שפמניסק עלול לפגוע בפוריות, לא הייתי דואגת מזה

   שרית

 4. אמילי says:

  איפה אפשר לקנות את הפימינסק ?

 5. שירן says:

  היי, שמעתי שמספיק לקחת למשך 4חודשים. נכון?

  • שרית says:

   לפי מה שאני יודעת זה ממש משתנה לכל אחת כך שלא ניתן לקבוע, כדאי לקרוא את המידע באתר שלהם. בכל מקרה ניתן להתחיל בחודשיים שלוש ואז להמשיך.

 6. גלית says:

  יש פה מישהי שיש לה את הכדורים האלה? ויכולה לתת לי את הנייד שלה? אני פשוט לפני סגירה עם נציג המכירות אך אני מרגישה צורך להצייעץ…לפני סגירה.

  • שרית says:

   גלית הי
   אני ממש לא עובדת בחברה כך שאין לי מושג חוץ מהנסיון האישי שלי ושל מספר חברות ומחקר עצמאי שערכתי

  • סנדרה says:

   גם אני הייתי מעוניינת לדבר עם מישהי בטלפון ופשוט "להרגיע" את עצמי שזו לא מרמה.
   לדבר עם מישהי שכן עברה את זה .
   אשמח מאוד.

 7. שירה says:

  מאיזה גיל מותר להשתמש בכדורים ? האם צריך מרשם רופא\אישור הורים ?
  האם כדאי להתייעץ עם ההורים או שבכלל אין בזה שום סכנה ?
  ועד כמה זה באמת עובד ? עד לאיזה רמה,ותוך כמה זמן רואים הבדל ?
  איך אפשר להזמין מהאינטרנט ?
  בקיצור,פרטים ממש יעזרו. תודה :)

  • שרית says:

   שירה שלום,

   לא נתת לי את גילך אך אם את שואלת אם כדאי להתיעץ עם ההורים אז התשובה היא כן כי נראה לי שאת צעירה מאוד. לגבי מרשם רופא התשובה היא לא, פמיניסק הינו תוסף תזונה שאינו דורש מרשם רופא, רוב תוספי התזונה מאושרים מגיל 12 ומעלה. במקרה של פמיניסק אני לא ממליצה להתחיל להשתמש לפני שגמרת את תהליך הגדילה הטבעי. מבחינת סכנות, אין כאן סכנה הצמחים המרכיבים את פמניסק נמצאים ברשימת הצמחים הבטוחים של ה-FDA. לגבי "עד כמה זה יעבוד", זה ממש אינדיוידואלי וקשה לדעת לי זה עבד ברמה של מידה וחצי, אך אין כאן הבטחה, זה יכול לעבוד יותר, פחות וגם בכלל לא. זה ממש תלוי בגוף שלך ואין דרך לדעת מראש. התהליך לוקח בין חודשיים לשישה חודשים ואני ממליצה לקנות ערכה לארבעה חודשים. פרטים לגבי איך להשיג ניתן למצוא באתר http://www.feminisque.com .

   מקווה שעניתי לכל שאלותייך

   שרית

 8. ליאן says:

  הייי רציתי לשאול מה בערך המחיר של זה והאם לוקחים כדור כל יום או כל כמה זמן ?
  והאם בנות מתחת לגיל 18 יכולות להתשמש בזה ? תודה רבה מראש .

  • שרית says:

   המחיר הוא בערך 80 דולר לחודש בהנחה שקונים ערכה לארבעה חודשים, נוטלים 3 כדורים ביום. ניתן להשתמש מתחת לגיל 18 אך כדאי לחכות עד סוף הגידול הרגיל שזה בין 16 ל17 וחצי תלוי בכל אחת

 9. גלית says:

  היי
  תודה על תגובתך.

  רק רציתי לשאול אותך… אני הזמנתי וצריך להגיע עוד כמה ימים בודדים.
  אם אני לוקחת גלולות זה אמור להשפיע או לשבש משהו? או שאין קשר בין השניים?

  • שרית says:

   גלית הי,

   אני לא מודעת לבעיה כזאת למיטב הבנתי אין קשר, הנוסחה הזאת ודומה לה כבר נמכרה למאות אלפי נשים ולא מצאתי שום תלונה על התנגשות כזאת.

   שרית

 10. נירית says:

  היי,רציתי לדעת אם יש אפשרות לראות את אישור ה-FDA?

  תודה מראש,

 11. שלום רב says:

  שלום האם יש כאן מישהי שניסתה ויכולה להמליץ לי? אני בת 26 עם חזה קטן . אודה אם נוכל לשוחח ולדעת שהדבר אמיתי

  • יהלום says:

   שלום אני גם לפני רכישה מול נציג. אודה אם אוכל לשוחח ולדעת שזה אמיתי

   • שרית says:

    יהלום הי,

    כפי שאת רואה בפוסטים כל כך הרבה רוצות לדבר איתי בטלפון, זה פשוט לא אני. אבל אני מבטיחה לך שזה אמיתי.

    אם תשלחי לי את האימייל שלך אוכל לשלוח לך אימייל ואכל לענות על שאלות ספציפיות, אני פשוט לא רוצה להשמע בבלוג כמו איזה אשת מכירות של החברה במיוחד שאין לי קשר אליהם. לכן גם אין כאן לינקים לחברה ואני לא מקבלת שום דבר אם משהיא קונה. זה לא כמו הבלוגים בלוף האלה שמשהוא מפנה לחברה מסוימת ומקבל אחוזים. ב- ILdiet.com אנו לא עושים את זה אף פעם. אנו מנסים להיות הכי אוביקטיבים בעולם, את לא מבינה כמה פעמים הציעו לרפי מנהל האתר לפרסם והוא מסרב. הכל כאן זה מניסיון אישי של הכותבים והכותבות ולטובת הציבור.

    שרית

 12. שירה says:

  שרית, מדוע אין כל דרך ליצור קשר איתך או עם רפי? לא במייל ולא דרך האתר
  אין גם אפשרות לראות מתי קם האתר…האם פורסמו עליכם כתבות בעיתון?
  תסלחי לי על הסקפטיות אבל אנחנו חיים בעידן שמאוד מסוכן לקחת בו כדורים מבלי באמת להיות בטוחים שהם בטוחים לשימוש…

  • שרית says:

   שירה הי,

   לקחנו לתשומת לבנו וניצור דף קשר לאתר – תודה

   לגבי כל תוסף תזונה, אם את לא מרגישה בנוח אז אסור לך להזמין!!!. אני מציעה שבמידה ואת בכל זאת מעונינת שתעשי מחקר עצמאי לגבי הרכיבים ותחליטי בעצמך, יש המון מידע כיום באינטרנט על כל נושא

   שרית