כדורי הרזיה וגלולות דיאטה נפוצים

השוק הישראלי מוצף במוצרי דיאטה מסוגים שונים, כדורי הרזיה וגלולות לשריפת שומנים, מכונים להמסת שומנים, משקאות להרזיה, מכונים להרזיה ועכשיו אפילו צמידים להרזיה.

בחלק זה של האתר ננסה לתת סיקור אוביקטיבי ככל האפשר של המוצרים השונים. תוכלו למצוא כאן תיאור של כדורי ההרזיה השונים, דיאטות שונות, מכוני הרזיה ואפילו שיטות בלתי קונבנציונליות כגון צמידי הרזיה.

בין השאר נסקר את כדור ההרזיה דיאט פור לייף של סופרפארם, 2כדור ההרזיה  דיאט של אלטמן, כדור ההרזיה תרמולוס, כדורי הרזיה מסוג בולזאיי 7 ובולזאיי 8 מבית ביו-טבע, דר' טבעון, רז-קל ועוד רבים אחרים. אנו מוסיפים מידע מדי יום אז אנא חזרו לבקר באתר במידה ולא מצאתם מידע על כדור ההרזיה שבו אתם מתענינים או השאירו לנו תגובה ונוסיף את כדור הדיאטה לרשימה.

תוכלו למצוא תאור של כל כדור הרזיה, מטרתו והרכיבים שבו. להבנה של איכות כדור ההרזיה כדאי גם לקרוא על הרכיבים עצמם בדפי הרכיבים. בדפי הרכיבים תמצאו מידע על המחקרים הקליניים שנעשו ברכיבים ועל המינון היעיל. חשוב ביותר לבדוק את המינון כיוון שאין תועלת בכדור הרזיה אם מינון הרכיבים אינו יעיל.

דף זה פתוח לתגובות ונשמח לקבל בקשות לסקר כדורי הרזיה וגלולות דיאטה שבהם אתם מעונינים. תגובות שיכילו פרסום ו\או דברי נאצה לא יאושרו לפרסום.

במקרים מסוימים אנו מוסיפים קישורים לאתרי החברה, למען גילוי נאות אנו לא מקבלים שום תמורה כספית או אחרת מאף אחד מהאתרים והקישור הוא לנוחות הקוראים.

אז קראו, תהנו והכי חשוב תרזו

 

Comments are closed.